Štěňata

VRH „A“ 23. 07. 2022

Moc děkuji novým majitelům, že se obrátili na naší CHS. Vážím si toho a přeji spoustu zdraví a krásných dní prožité se štěňátky.

„VÍCE O ŠTĚŇÁTKÁCH ZDE“

Nádherné spojení dvou jedinců z plemene Flat coated retriever.

Otec vrhu: STEELRIVER FOLLOW THE SUN „Jamie“.

Jamie (Steelriver Follow The Sun) pochází ze známé skotské chovatelské stanice, z nichž několik jedinců významně obohatilo evropský chov. Jsem velmi ráda, že mi Sandra Stevenson svěřila štěně z tohoto vrhu, protože vím, jak nerada dává své odchovy mimo Spojené království. Matka Jamieho, ShCh Steelriver Heatwave JW ShCM, se stala nejúspěšnější flat coated retriever v UK hned 2 roky za sebou a to v roce 2013 a v 2014!
Jamie pochází z jejího jediného vrhu a o to cennější pro mě jeho rodokmen je.

Více informací zde: https://www.champdogs.co.uk/…385

Jamieho otec SEU(U)CH C.I.E. NOUCH DK V-15 Caci´s Playing-To-Win „Burrito“ dosáhl titulu šampion jak v Norsku, tak ve Švédsku. Burrito je jeden z nejúspěšnějších plemeníků játrové barvy. Jeho potomci dosahují skvělých výsledků na výstavách po celé Evropě a také mají výborné zdravotní výsledky.

Sám Jamie je svojí energií a vášní k aportování i k vodě pravý flat tělem i duší. 🙂 Jeho potomci mají kvalitní exteriér, výborné zdravotní výsledky a skvělé pracovní vlohy.
Děkuji Aničce Zimové, která mi poskytla těchto pár vět o otci našeho vrhu, za ochotu a vstřícnost.